KONST / Litografier / Färglitografi 7528424
nr 752 8424
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Lennart Sand (f. 1946), fågel, signerad, -86 100/190 bm: 63x46, oramad
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:06:04
9/4 00:42:18